שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
דף כניסה לחץ להרשמה ההודעות שלי חיפוש מורחב שאלות ותשובות צור קשר

הבלוג שלנו

מדוע דווקא תקופת החגים היא בעצם הזמן הטוב ביותר עבורכם הרווקים והרווקות לנסות ולמצוא סופסוף זוגיות חדשה וכיצד בדיוק תצליחו לעשות זאת? הנה מדריך מיוחד עם כמה טיפים מעניינים.
סיקור מיוחד אשר מנסה לנתח ולהסביר מקרוב את הסיבות והנסיבות לכאורה אשר בגללן ישנה נטייה לבגוד בבן הזוג דווקא בגילאים מבוגרים יותר, גם מצד הגברים וגם מצד הנשים - איך זה קורה לנו?
בעשור האחרון אנו עדים לתופעה הולכת וגדלה של זוגות בגילאי 40-50 שלאחר שנים של חיי זוגיות ונישואין מוצלחים, מחליטים לפרק לפתע את החבילה - למה זה בעצם קורה ואיך ניתן להתגרש בגיל מבוגר בצורה מושכלת ונכונה?
על התופעה המתרחבת של הכרויות ומערכות יחסים בין גברים ונשים מעדות שונות - מה היו הדעות הרווחות בעבר, כיצד זה עובד בימנו אלו ואיך אפשר לנהל זוגיות אידיאלית לאורך שנים למרות הקונפליקטים התרבותיים הקיימים.
אהבה בגילאי אמצע החיים לרוב אינה דומה כלל ל-"האהבה המושלמת" ששוררת בקרב החבר'ה הצעירים בימנו. על המבט השונה, ההבדלים המרכזיים, היתרונות, החסרונות ומה כל צד יכול לאמץ לעצמו - הנה כמה תשובות בסוגיה.
רובנו "זוכים" להכיר בשלב מסוים את השגרה האפורה והמייגעת במעט שמשתלטת על חיי הזוגיות, בין אם מדובר בזוגיות חדשה או ותיקה יותר - ממה נובעת אותה שגרה וכיצד ניתן לנסות ולהימנע ממנה? מדריך מיוחד בנושא.
יחד ולחוד במערכת זוגית חדשה - המורכבות של מערכת חדשה בגילאי 40 פלוס מחייבת את הצדדים לגמישות והתחשבות רבה. כיצד נדע להתגבר על הקשיים בעזרת הניסיון שצברנו בחיינו ולקחי העבר, על כך ועוד לפניכם.
על תופעת הקן המתרוקן ששכיחה למדי במחוזותינו - מבוגרים רבים שנותרים בודדים אחרי שהילדים עזבו את הבית. על הבדידות שנוצרת ועל ההזדמנות הייחודית למצוא אהבה חדשה במאמר המיוחד הבא.
מה היא בעצם חתונה מאוחרת, כיצד היא מתנהלת בפועל, מתי, למה ובעיקר איך נעשה אותה הרבה יותר מיוחדת - כל התשובות לסוגיות המעניינות בכתבה שלפניכם.
אף אחד ודאי לא רוצה להזדקן לבד, במיוחד כיום שלא מעט מקרים, סיפורים ואפילו נתונים שונים מראים כי עבור גרושים או אלמנים בגיל הזה, ניתן ואף בהחלט כדאי לנסות ולמצוא זוגיות חדשה - אז מאיפה מתחילים? כדאי לנסות התחיל לצבור אופטימיות מקריאת הקטע הבא.
לפני מספר שנים פורסם סקר בעיתון בריטי נחשב, שלפיו הסיכויים של בני 50 ומעלה למצוא אהבה דרך אתרי הכרויות באינטרנט הוא גבוה הרבה יותר מאשר בכל שכבות הגיל אחרות. מדוע בעצם קל יותר למצוא אהבה אונליין בגילאים הללו? התשובות לפניכם.