שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
דף כניסה לחץ להרשמה ההודעות שלי חיפוש מורחב שאלות ותשובות צור קשר
חפשו את החצי השני שלכם

נפגשים לדייט בגיל 40-50 +

דייטים בגיל 40-50 פלוס לאחר סיום שנות נישואין ארוכות הם אינם דבר פשוט כלל, 
אבל אין זה אומר שצריך לוותר על זוגיות בפרק ב' בחיים.

גם בגילאים מאוחרים יותר בחיים אנשים מצליחים ליצור זוגיות חדשה. הדרך מתחילה באמונה עצמית ומחשבה חיובית. מדוע זה כל-כך חשוב? כי גישה חיובית תורמת לביטחון העצמי. גישה חיובית יוצרת אווירה טובה שמושכת את הצד השני. לעומת זאת, גישה שלילית וייאוש עלולים להשיג בדיוק את המטרה ההפוכה. אז רגע שאתם נפגשים לדייט ראשון, להלן כמה טיפים יעילים וחשובים במיוחד.

אל תמהרו לוותר אחרי הדייט הראשון!

במקרים רבים אנשים ממהרים לשפוט לפי רושם ראשוני. אם לא קרה משהו קיצוני, או שהבנתם שהאדם שיושב מולכם הוא בעל דעות תחומי עניין הפוכים משלכם, אל תמהרו לפסול אותו. אם לא ממש התלהבתם ממנו ולא חשתם קליק, אין זה אומר שצריך לעבור הלאה. צאו לפחות לעוד דייט אחד או שניים כדי להיות בטוחים. לא אחת זוגות סיפרו שהדייט הראשון ביניהם היה יבש או אפילו גרוע, אבל בדייט השני הדברים החלו לזרום הרבה יותר טוב.

הקפידו לצאת למקום שקט שאפשר לדבר בו בנחת

לא רצוי לדוגמא ללכת לקולנוע בדייט הראשון - הקפידו ללכת למקום שקט יחסית כמו מסעדה או בית קפה שלא מתנגנת בו מוזיקה רועשת. לא חייבים לאכול ארוחה מלאה ואפילו רצוי להסתפק בקפה וקינוח. לפעמים אנשים מרגישים שלא בנוח לאכול מול אנשים אחרים שהם מכירים ובמיוחד כאשר מדובר בדייט.

אל תחשפו יותר מידי...

לפעמים, כאשר הדייט זורם טוב כבר מהשלב הראשון ונוצר קליק, המחסומים יורדים מהר מאוד כך שאנשים בוחרים לחשוף דברים אישיים ואינטימיים על עצמם. דברים שבן הזוג עלול להירתע מהם בהתחלה, אבל כאשר הוא יגלה אותם בהמשך הקשר יש סיכוי טוב שהוא יקבל אותם בהבנה מלאה. לדוגמה: אם התגרשתם לא מזמן, מומלץ לא להיכנס לעומק הסיבות שהובילו לכך במהלך הדייטים הראשונים. עשו זאת בהמשך כאשר מערכת היחסים מתחילה להתפתח בצורה טובה.

לעולם אל תשקרו!

שקרים הם הדרך הבטוחה לכישלון כאשר יוצאים ונפגשים לדייטים. ישנם אנשים שמסתירים עובדות מהותיות על עצמם לדוגמה: גברים שהם עדיין בתהליכי גירושין או שיש להם ילדים מנישואים קודמים. אתם לא חייבים להכריז על כך, אבל אל תשקרו כשתישאלו. אנשים שמשקרים במחשבה שזה לא יתגלה או במחשבה שאם הם יתוודו על השקר בשלב מאוחר יותר זה כבר לא ישנה לבן הזוג אבל הם טועים ובגדול. אמון נבנה מהרגע הראשון בין בני הזוג, ומשבר אמון עשוי להיות קריטי להמשך היחסים.