שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
דף כניסה לחץ להרשמה ההודעות שלי חיפוש מורחב שאלות ותשובות צור קשר
חפשו את החצי השני שלכם

היכרויות למבוססים בגיל העמידה

אתם צריכים אהבה חדשה? מחפשים בן או בת זוג בעלת רקע כלכלי מבוסס כמו שלכם? 
הכרויות למבוססים הוא אחד השירותים המובילים והייחודים שתמצאו באתר.


אהבה בפרק ב' בחיים היא ריגוש לא פחות קטן מאשר חלק א'. יחד עם זאת בשלב זה כדאי להתמקד בחיפוש בני זוג בעלי רקע כלכלי קרוב או כמו שלכם. כאן תוכלו למצוא בקלות וביעילות בני זוג מבוססים במקום לבזבז זמן רב במקומות אחרים - עשו את הצעד הראשון לאהבה חדשה ע"י הרשמה לאתר. 

התמקדות במטרה 

אנו יודעים כי חיפוש בני זוג פוטנציאלים דרך האינטרנט יכול להיות תהליך ארוך, אבל הוא יכול להיות עניין הרבה יותר קצר כאשר מצמצמים את החיפוש ומתמקדים במטרה מסוים. לשם כך, קיימות במערכת ההרשמה לאתר אפשרויות שונות לקביעת קרטיריונים מסויימים שיסייעו לכם למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים, בקלות ובנוחות. כך תוכלו לייעל את החיפוש ולהרגיש הרבה יותר בנוח לפני שאתם יוצאים לדייט ובמהלכו - ההרשמה היא קלה ופשוטה והיא לא תצריך יותר מכמה דקות מזמנכם. 

האתר מאפשר התנהלות נעימה ופשוטה ולכן אין מה לחשוש מתהליך מסורבל או מעיק. יעילות וזריזות חשובים לנו מכיוון שאנו יודעים שאתם עסוקים. יחד עם זאת הקפידו להקדיש זמן במילוי פרטים ושילוב תמונות איכותיות בפרופילים שלכם על מנת להפוך את ההיענות להודעות שלכם לגדולה יותר, כמו גם לגרום ליותר אנשים לשלוח לכם הודעות.
 

בנו כרטיס עם תוכן יעיל

 לפעמים מה שאתם כותבים על עצמכם יכול למשוך פניות יותר מאשר כמה תמונות יפות. לכן חשוב מאוד לא רק למלא את הפרטים בצורה מושקעת, אלא גם לשנות ולעדכן אותם מידי פעם כדי למשוך יותר פניות. מרגישים שאתם מקבלים מעט מידי הודעות או שאתם לא מרוצים מכנות האנשים שמחזירים תשובה להודעות שלכם? שנו את התוכן, תארו את עצמכם בצורה אמינה או אחרת ושנו את המידע עד שתגיעו לתוכן הנכון ויעיל ביותר.