שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
דף כניסה לחץ להרשמה ההודעות שלי חיפוש מורחב שאלות ותשובות צור קשר
חפשו את החצי השני שלכם

להכיר בן/בת זוג איכותיים בגיל 40+

בין אם אתם פנויים, גרושים או שמעולם לא התחתנתם, לא נחדש הרבה אם נאמר שבגילאי 40 פלוס מעט קשה יותר להכיר בן או בת זוג איכותיים, מאשר בגיל צעיר יותר - אבל זאת ממש לא סיבה לוותר.

ישנו מקום מיוחד שאפשר להכיר בו אנשים בנוחות ויעילות רבה: With-You אתר הכרויות במיוחד למבוגרים, איכותיים, רציניים ומנוסים. כאם תוכלו למצוא מגוון בני ובנות זוג פוטנציאליים שמחפשים להכיר, בדיוק כמוכם - אהבה חדשה בפרק ב' של חייהם. מיליוני זוגות ברחבי העולם הכירו אונליין באינטרנט ואין זה משנה בהכרח באיזה טווח גילאים מדובר. כל מה שצריך לעשות הוא פשוט להירשם ואתם תהיו כבר בחצי הדרך לזוגיות ואהבה חדשה. להלן כמה טיפים שיעזרו לכם להתנהל ביעילות באתר.

להשקיע בבניית פרופיל אמיתי ואיכותי

כדי להגדיל את הסיכויים שלכם למצוא אהבה אמיתית, כדאי להשקיע זמן ומחשבה בבניית הפרופיל באתר - בגילאים אלה באופן טבעי אנשים הם יותר מנוסים, יותר בשלים וחשוב להם להכיר בן זוג איכותי בעל עומק. כדאי למלא את כל הפרטים שהמערכת מבקשת מכם למלא, אל תדלגו על אף פרט. בחלקים בהם תתבקשו לכתוב טקסט חופשי על עצמכם, כתבו בשפה יפה ככל האפשר, נסו להתנסח בצורה עשירה אך באותה נשימה גם עניינית ולא כזאת שתייגע את הקורא. הקפידו להעלות לפחות שלוש או ארבע תמונות ברורות ואיכותיות - תמונת פרופיל אחת בדרך כלל לא מספיקה כדי להשאיר רושם מלא על מי שצופה בכרטיסכם.  

כדאי לשלוח כמה שיותר פניות 

האתר מכיל כמות גדולה של אנשים שנרשמו, לכן מומלץ לעיין היטב ולקרוא כמה שיותר כרטיסים של אנשים שעושים עליכם רושם ראשוני טוב והקפידו לשלוח הודעות מתאימות בכל פעם שאתם מבלים באתר. לעולם אל תשלחו פניות באופן רנדומלי אלא רק לאנשים שמצאו בעיניכם הן מבחינה חיצונית והן מבחינת הפרטים המופיעים בפרופיל שלהם.

חשוב לזכור כי נשים מקבלות הודעות רבות בדרך כלל ולכן יכול לעבור לא מעט זמן עד שהן יענו. לעומת זאת ברוב המקרים גברים צריכים להיות סבלניים יותר ולהשקיע זמן רב יותר בחיפוש בת הזוג.הדבר נובע מהעובדה כי לרוב גברים נוטים להיות יותר אקטיביים באתר ואילו נשים מעדיפות להיות מחוזרות, אבל יש גם לא מעט נשים ששולחות הודעות בעיקר לפרופילים מושקעים של גברים שנראים איכותיים על פניו.

אל תמשכו את הזמן

כאמור, הקפידו לשלוח הודעות אישיות בהתייחס למידע בכל פרופיל והימנעו מלשלוח הודעות בנאליות כגון: "היי, מה נשמע". חישבו על כל מילה וכל משפט שאתם כותבים וכך תגדילו את הסיכויים שיענו לכם. לאחר שענו לכם, רצוי לא לנקוט בשיטה של "משיכת זמן" בהתכתבויות באתר, זיכרו כי גם הצד השני מעוניין בקשר ולפיכך החליפו מספרי טלפון, קבעו פגישה ראשונה וצאו לדייט ראשון מוצלח