שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
דף כניסה לחץ להרשמה ההודעות שלי חיפוש מורחב שאלות ותשובות צור קשר

זוגיות בגיל הזהב - זה ייתכן? זה אפשרי?


אחד מכל 4 זוגות נשואים מתגרשים עם הזמן. מה שאומר שמכל 8 אנשים, שניים עלולים להגיע לגיל הזהב לבד. האומנם? אף אחד לא רוצה להזדקן לבד, בוודאי לא כשהילדים כבר לא בבית, אז אולי זה הזמן לחפש אהבה חדשה?

בעבר גירושין לא היו דבר נפוץ ואלו שהתגרשו גם לא מיהרו להיכנס אל מערכת יחסים חדשה, זה נתפס כמעט כדבר לא אפשרי. הרי לא היו מספיק מערכות שאפשרו את זה, כלומר מערכות היכרויות לגיל הזהב וגם בחברה זה לא נתפס כדבר נכון לעשות. במשפחות רבות גם הילדים לא תפסו את זה בצורה טובה. עם השנים חלחלה לתוכנו הידיעה, שעדיף לפתח מערכת יחסים חדשה מאשר לחיות לבד. אפילו אם יש לנו תחביבים שממלאים את הזמן ואפילו אם אנחנו עובדים עד ואחרי גיל הפנסיה, אף אחד לא רוצה להזדקן לבד.

זוגיות חדשה בגיל הזהב היא פתרון מאוד טוב הן לאנשים שעוברים גירושין, ובוודאי לאנשים שהתאלמנו ונאלצים לחיות לבדם. זוגיות שכזו יכולה להכניס הרבה משמעות חדשה לחיים, לעודד, לעורר השראה חדשה, להביא אותנו להכיר דברים חדשים, ללמד אותנו דברים שלא ידענו והכי חשוב לא להרגיש בודדים. בדידות כידוע היא מחלה שאין לה גיל ויש הסבורים שהיא המחלה הקשה ביותר שיש.

אהבה בגיל הזהב היא הרבה יותר מיושבת בדעתה, הרבה יותר חכמה ומנוסה, אם מדובר באהבה שמגיעה אחרי מערכת נישואין כושלת, הרי שאת הטעויות שעשינו לא נעשה שנית, מה עוד שכל אהבה גורמת לנו להרגיש ולהיראות צעירים יותר. אז לא חסרות סיבות לחפש זוגיות חדשה בגיל הזהב.
 

האם בכלל אפשרי למצוא אהבה בגיל הזהב?

תופתעו אולי לשמוע שכן, בהחלט כן. יותר ויותר אנשים מבוגרים אשר חיים בגפם, עם זה בגלל גירושים ועם זה בגלל שאיבדו את יקיריהם, הצליחו למצוא בני ובנות זוג חדשים ולפתח מערכות יחסים חדשות. זה לא פשוט כמו שהיה בשנות העשרים לחייהם, אך ייתכן שזה אפילו יותר פשוט, מאחר ואז הם היו תמימים, אז הם היו בררנים, אז לכל צד היה מבחר מספיק גדול בשביל להקשות ולסרב.

בגיל הזהב אפשר לקבל את הצד השני כמו שהוא אם החיבור הוא מספיק חזק וטוב והתחושה היא טובה ואמיתית. כיום עומדים בפני בני גיל הזהב אופציות לא מעטות ליצירת מערכות יחסים חדשות, כשהאופציה הטובה ביותר היא כמובן דרך אתרי היכרויות למבוגרים באינטרנט. אלה מאפשרים להם להכיר בני ובנות זוג בצורה פשוטה, עם המסננים הנדרשים, והכל בקליק אחד. בדיוק כמו שצעירים עושים את זה, כך גם בגיל הזהב הם יכולים לעשות את זה וליהנות מאהבה ייחודית, מנוסה ובוגרת שרק עושה להם טוב.